Betono Dangos

Kokybiškų betonavimo darbų ekspertai

Betonuoji grindis daugiabutyje, ką reikėtų žinoti ?

grindu betonavimas bute

Statinio techninis prižiūrėtojas turėtų įvertinti pastatyto ir naudojamo pastato laikančiųjų konstrukcijų papildomą apkrovą. Jiems reikia įvertinti papildomą laikančiųjų konstrukcijų keliamąją galią pagal namo projektinę dokumentaciją. Apžiūrėjus konstrukciją ar dalį, kurioje ji rasta, galima nustatyti, ar danga yra geros būklės, o tai apima ir pačios dangos būklės nustatymą.

grindu betonavimas bute

Pastate perdangos laikančiąją konstrukciją galite atstatyti perdangos įrengimo metu patalpų viduje. Bet laikančiųjų konstrukcijų keisti nereikėtų. Naujasis pastatas nėra sutvirtintas, nesusilpnintas, nekeičiamas (iš dalies ar visiškai) naudojant tokias pačias ar kitokio tipo laikančias konstrukcijas, tuomet tokie statybos darbai galėtų būti priskirti prie paprastojo konstrukcijų remonto darbų.

Norint gauti leidimą atlikti daugiabučio namo paprastojo remonto darbus, reikia gauti dokumentą, kad darbų metu buvo sumontuotos, pertvarkytos ar išmontuotos bendrosios pastato inžinerinės dujų, šildymo ar elektros sistemos. Daugeliui komercinių struktūrų nereikia statybą leidžiančių dokumentų, tačiau reikalaujama, kad būtų laikomasi pastato apžiūros ir zonavimo reikalavimų. Tačiau atliekant tokius darbus kaip gridų betonavimas, privaloma informuoti namų bendrija ir savivaldybę.. Butų ir kitų patalpų savininkai yra atsakingi už tai, kad būtų gautas daugumos kitų butų ir kitų patalpų savininkų sutikimas, susijęs su statybos darbais, susijusiais su daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektais, įskaitant pagrindinio namo pertvarkymą. struktūros. Kai pastato projekte nėra bendrai naudojamų objektų, nereikia gauti pritarimo iš miesto.

Naujų namų įrengimas tikriausiai daugeliui yra vienas maloniausių namų darbų. Namų projekto realizavime  yra daug darbo. Turite žinoti, kad yra daugiau nei tik pastatas ir dizainas. Naujo buto įrengimas užima daugiau laiko ir pinigų, nei galėtumėte pagalvoti, tačiau yra atskiri etapai, kurių kiekvienas reikalauja savo srities specialisto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *