Betono Dangos

Kokybiškų betonavimo darbų ekspertai

Kaip apskaičiuoti armatūrą ?

betonodangos armatura

SNiP leidžia apskaičiuoti kelias pagrindines aprmatūros struktūros vertes ir charakteristikas, taip pat varžtų, naudojamų fiksuojant, skaičių. Jis nustatomas pagal armatūros strypų skerspjūvio ploto ir betono masės santykį. Norma yra 0,05 %, kai mažiausiai 3 % aukščio ir 1 % pločio. Apskritai, normos įvairiose šalyse skirsis. Strypo storis. Strypuose, kurių ilgis viršija tris metrus, naudojama armatūra, kurios skersmuo ne mažesnis kaip 12 mm, virš šešių metrų – virš 14 mm, o dešimties metrų ar daugiau – 16 mm ar daugiau.

Armatūros paskirstymas. Kuris kraštas turėtų būti sustiprintas jūsų pamato gyliui? Viršus ar apačia? Jei norite maksimaliai padidinti gelžbetoninės sijos stiprumą ir standumą, kas geriau: keli stori strypai ar daug plonų strypų? Praktikoje dažnai armavimo medžiaga dedama ant vieno paviršiaus, kad liejant betoną nutrūktų kuo daugiau strypų, kurie netrukdo armatūrai. Kai pirmasis diržas yra dubliuojamas, antrasis diržas dubliuojamas priešingoje pusėje. Statybos metu statybvietėje gali būti daug netikėtų pakeitimų, kada atliekamas, grindų betonavimas ar  pamatu įrangimas. Svarbu tinkamai įvertinti pastato pamato tvirtumą.

Pastarieji turėtų priklausyti nuo individualių namų turėtų būti statomi taip. Neturint pakankamai informacijos, neįmanoma žinoti tikslaus pastato svorio, apskaičiuoti reikiamą plotą, nustatyti tinkamą atramą gruntui, rasti geriausią pamatų sutvirtinimo metodą ir pagal standartines taisykles nustatyti tinkamiausias proporcijas projektinei apkrovai.

Sutvirtinimas

betonodangos armatura

Juostiniai pamatai, esantys virš užšalimo gylio, sutvirtinami stačiakampiu rėmu. Tarp išorinių kraštų gali būti neribotas armavimo linijų skaičius, tarp kurių turi būti laikomasi norminio atstumo. Paprastai tokie rėmai susideda iš atskirai sujungtų modulių, kurių ilgis yra patogus transportavimui ir montavimui. Konstrukcinę armatūrą čia vaizduoja U formos arba uždari spaustukai, kas 0,6–1,1 metrus apjuosiantys darbinius armatūros strypus.

 

Juostos pagrindo dalies, kurioje remiasi spaustukas, sutvirtinimas. Turime sustiprinti apatinį ir viršutinį paviršių. Gali prireikti papildomų linijų slėgiui ir dirvožemio jėgoms kompensuoti. Medinė sija sujungta vertikaliais strypais. Šis sutvirtinimas tarnauja kaip darbuotojas. Jis iš esmės apsaugo nuo deformacijos dėl sukimo ar šoninio slėgio. Viršutinė lovos rėmo plokštė sutvirtinama naudojant: dvi sutvirtinančias kilpas, kurios gali būti sudarytos iš kelių sluoksnių. Tinklelio linijos dedamos pagal standartinį apsauginį sluoksnį. Šie parametrai nustatomi pagal plokštės matmenis.

Kai rėmas yra pakankamai standus, o konstrukciniai armatūros strypai pakankamai tvirti, plokštė gali turėti tokį pat standumo lygį kaip ir originali MZLF, po ja neturint jokių standinimo briaunų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *