Betono Dangos

Kokybiškų betonavimo darbų ekspertai

Kokią apšiltinimo medžiagą pasirinkti ?

betonodangos siltinimas

Namą apšiltinu 25cm keramzitbetonio blokeliais, stogas plokščias – gelžbetoninės perdangos plokštės. Bandau apsispręsti tarp putplasčio izoliacijos be siūlių ir akmens vatos.

Ko reikia norint apdailinti medines lentas?
Kokio tipo akmens vatą ketinate naudoti sienų apšiltinimui?

Labai svarbu visais atvejais turėti vėjo izoliaciją, jei viskas bus dengta lentomis. Ar po tokio produkto naudojimo jaučiatės taip, lyg kvėpuotumėte per šiaudelį?Pirmiausia noriu pagirti, kad pasirinkote pakankamo storio termoizoliacinę medžiagą.

1. Keramzito blokeliai suteiks atsparumą
2.389, termoizoliacinė medžiaga (polistireninis putplastis)

Sienelės varža 5.235, tai visai neblogai. Aš gyvenu panašiame name (keramzito blokas ir polistireninis putplastis). L

betonodangos siltinimas

abai džiaugiuosi namo šiluminėmis savybėmis. Šilumos izoliacijai. Kadangi esu polistireninio putplasčio atstovė, komentuoti teigiamas ar neigiamas vatos naudojimo savybes yra neetiška. Norėjau pastebėti, kad tai gana aukštas užsakymas, atsižvelgiant į tai, kad vata yra gana tamprus pluoštas. Polistireninis putplastis yra pakankamai brangus. Tuo tarpu kieta vata kainuoja 30 Eur brangiau, tad visa sistema (medžiagos ir darbas) šiuo metu kainuoja 60 Eur.

Fasado vvėpavimui

Fasadinio polistireninio putplasčio oro nepralaidumo koeficientas yra maždaug toks pat kaip ir daugumos statybinių medžiagų ir svyruoja nuo 23 iki 28. Kainų diapazonas, kurį norite mokėti už šias prekes, yra gana skirtingas. Iš langų ir durų bei namo sienų išeina tik nedidelis kiekis drėgmės. Namas turi būti sandarus. Kaitinant bet kokio tipo akmens vata, jie visi turi nuosmukį ir vandens sugėrimą. Šiltinant akmens vatą visais atvejais turi būti naudojama vėjo izoliacija. Šildytuvai su poliuretano putomis yra elastingi, kvėpuojantys gaminiai, kurie patogiai priglunda prie sienos. Tada šiltas, ekologiškas ir ekonomiškas pastatas.

Besiūlės šildymo sistemos privalumai: medžiaga taip pat užtepama purškiant šildomą paviršių, naudojant sunkiai pasiekiamose vietose. Šalčio tiltus ardo viena, monolitinė sistema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *